אימון אישי לחיים

אימון אישיאימון אישי לחיים הוא תהליך המאפשר שינויי הרגלי חשיבה והתנהגות אשר לא מאפשרים לכם לחיות במציאות הרצויה לנו!

אימון אישי לחיים
הוא עבודה מרתקת ומאתגרת על הדרכים להפיכת הרצונות שלכם למטרות מעשיות ריאליות וברות השגה!

מדוע משתמשים בביטוי "אימון"? מכוון שהדבר דומה מאד לאימון ספורטיבי. ספורטאים נוהגים לחזור שוב ושוב על תרגילים שמסייעים להם לנצח, ואילו באימון לחיים מתרגלים חשיבה ודרכי התנהגות שמאפשרים לנו להתקדם ולהגשים מטרות שהצבנו בפנינו.

אימון אישי הוא תהליך שמח ונעים שמתקיימים בו מהלכים פסיכולוגים ומעשיים אשר יחדיו יוצרים מתכון מושלם וטבעי לחיים מתוך שליטה.

אדם שמחליט לפנות לאימון אישי לחיים זוכה לראות את החיים ממקום חדש אשר בו ביטויים כמו: אפשרי, פריצת דרך והגשמה הם לא רק מילים המפיחות תקווה רגעית, אלא מעשים ופעולות!

עכשיו זה הזמן – אימון אישי להגשמה עצמית

מהו אימון אישי?

אימון אישי מתחיל מלקיחת אחריות על החיים. אם הגעתם לנקודה בחייכם בה אתם מרגישים כי אתם מוכנים לעשות מעשה בכדי לשפר את נסיבות חייכם- האימון האישי לבטח יסייע לכם לעשות זאת. באימון אישי לחיים, אתם מתמקדים בתמונת העתיד המיטבית אותה אתם מבקשים לעצמכם, ויוצרים מערכת של פעולות המאפשרות לתמונה להפוך למציאות. אתם תופתעו לגלות עד כמה לא פשוטה הדרך לצייר תמונת חיים שכזו. לא בגלל שאתם אינכם יודעים לצייר או משום שאין לכם דמיון, אלא משום שאתם מתורגלים לחשוב בצורה הפוכה!

אתם יודעים כי חיים טובים הם משאלת לב שבינה לבין המציאות האקטואלית אין שום קשר. אתם רגילים להסתפק במה שיש, לחיות מתוך מערכת אכזרית של פשרות, אתם חיים מתוך הפחדים וההססנות שלכם. אנשים רבים בזים לרעיון שניתן לשלוט על נסיבות החיים. הם מאמינים כי זה הגורל או המזל, ועם זה צריך ללמוד לחיות.

אימון אישי לחיים נוגע גם בהשקפת העולם הבסיסית שלכם, ובאמצעות תרגילי מוח, שיחות , דמיון מודרך וטכניקות נוספות הוא מאפשר לכם להגמיש את צורת המחשבה שלכם ולהופכה למקדמת ולא למעצור. באימון אישי המאמן אינו מייעץ לכם כיצד יש לפעול בכדי להשיג את המטרות שלכם, למעשה באימון אישי כלל לא עוסקים ב"איך". ה"איך" מגיע מתוך המתאמן ברגע שהוא מבין כי עליו לעשות מעשה.

ייעוץ אינו חלק מאימון אישי משום שהוא מוגבל לניסיון החיים של המאמן, ומה אם למתאמן ישנן דרכים שהמאמן כלל לא חשב עליהן? אימון אישי מאפשר לכם להשתמש בדמיון המצוי בכם באופן טבעי ומוציא אתכם מהתנהלות בעולם בו "אין סיכוי" לעולם של אפשרויות אמיתיות.

אימון אישי הוא דיאלוג הבנוי מסדרות של שאלות ושיחות שיקוף. מתוך ההבנה כי רק כאשר אתם שואלים את עצמכם את השאלות הנכונות, אתם מגיעים לתשובות שמכוונות לפעולה!

לפניכם דוגמא לשאלות שמציג מאמן אישי ( לקוח מתוך אימון לזוגיות):

1.      אילו אפשריות עומדות בפניך, כאשר אתה מסתכל על הזוגיות שלך?
2.      אילו דרכים ניסית ואילו עדיין לא?
3.      מה יש במערכת היחסים הזו שתמיד גורמת לך עצב?
4.      האם יש משהו שיכול להפריע לך להתקדם?

תהליך האימון האישי מלמד אתכם לראות בכל סיטואציה אפשרות להתקדמות ומסיר את תבניות החשיבה שמייצרות חוסר אונים ומצבי תקיעות. תהליך העבודה הוא נעים, שמח, אופטימי, מעורר מוטיבציות רדומות ופוקח עיניים עצומות!

כולנו זקוקים לאיזשהו אימון, ומה שיפה הוא, שלא משנה על מה התאמנתם, אם הגעתם לאימון אישי מתוך רצון לעבוד על זוגיות טובה, על מציאת נתיב תעסוקתי או כל נושא אחר, את העקרונות שלמדתם אתם יכולים ליישם בכל תחום בחיים!

מעוניינים במידע נוסף? מחפשים מאמן אישי? – פנו אלינו עכשיו

Picture of סיוום חאייק
סיוום חאייק

עובדת סוציאלית קלינית, טיפול רגשי במתבגרים ומבוגרים. הורים ומתבגרים, הדרכות הורים וטיפולים דיאדיים. יסיון רב בתחום בריאות הנפש ושיקום, ליווי משפחות ויחידים. קליניקה במרכז תל אביב ובצפון הישן תל אביב, מקבלת גם בזום