בריאות הנפש

אימון אישי תעסוקתי – מחפשים עבודה?

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

אימון אישי תעסוקתי

אימון אישי תעסוקתינתחיל ונדגיש כי אימון אישי תעסוקתי אינו דומה לייעוץ!

בתהליך ייעוץ, יושב אדם מול מומחה שמכיר מקרוב את שלל המקצועות הקיימים בשוק. לאחר חקירה קצרה את אודותיו, מציע לו מספר מקצועות אפשריים ההולמים את יכולותיו, כישוריו ורצונותיו.

אימון אישי תעסוקתי מעמיד את המתאמן בפני שאלות שעוזרות לו לחלץ מתוך עצמו את התשובה המדויקת- כלומר להבין בכוחות עצמו מהו המקצוע  או המקצועות המתאימים לו ביותר.

אימון אישי תעסוקתי, חובק את עולם העבודה מכל צדדיו, וכולל:
מציאת דרך מקצועית,
הכנה לראיונות עבודה,
שיפור התדמית האישית,
שיפור הביטחון העצמי,
שיווק עצמי,
הצלחה במשא ומתן,
שינויי כיוון וקריירה,
יכולת האצלת סמכויות,
ניהול הזמן,
קידום בעבודה
התאמת העבודה לאילוצים אובייקטיבים קשים ועוד.

מהו אימון אישי תעסוקתי?

אימון תעסוקתי, מאפשר לכם לזהות את מכלול הכישורים והיכולות האמיתיות שלכם, אלו שבעזרתם תוכלו להגשים את דרככם המקצועית.
הדרך לכך טמונה ביצירת בהירות מקסימאלית לגבי הרצונות שלכם, וקביעה של סדרת מעשים קטנים שיש לעשותם באופן עקבי ומסור על מנת להגשים את הרצון.
אימון אישי תעסוקתי הוא ממוקד תוצאות ומאפשר לכם בזמן קצר יחסית להתחיל ולנוע מתוך אמונה חזקה לעבר ההגשמה בפועל של מטרותיכם.

אימון אישי תעסוקתי מתאים לכל אחד מכם ולכל שלב בחיים, אך בתנאי שאתם מוכנים לקבל על עצמכם את מלוא האחריות להצלחת התהליך. אנשים שחשים כי אין להם באמת חשק לעשות מאמץ ולהתקדם, עדיף שכלל לא יחלו באימון , וימתינו לזמן מתאים יותר. מדוע זה חשוב? מכיוון שתהליך אימון תעסוקתי הוא קצר מועד, ונמשך מספר פגישות בודדות. האימון תחום בזמן ראשית,  בכדי שנוכל לראות את סוף התהליך, שנית בכדי שנדע כי דברים שעושים מהר ובאופן עקבי, מביאים לתוצאות מהר מאד! אין צורך למשוך את התהליך על פני זמן רב, חשוב לשמור על מוטיבציה גבוהה והלך רוח של התקדמות ודינאמיות.

בתהליך האימון אתם קובעם לעצמכם מדדים אשר מסייעים לכם לדעת האם אתם באמת מתקדמים. ללא קביעת מדדים להצלחה, לא תוכלו לדעת בבהירות אם אתם תקועים או מתקדמים לפי התכנית.

אימון אישי תעסוקתי, יסייע לכם להיפטר מפרדיגמות ( תבניות התנהגות וחשיבה ) שאינן משרתות אתכם ושמייצרות עבורכם בעיות.
קיימות מספר טכניקות מצוינות לעבודת על שינוי הפרדיגמות שלכם- חלקן יעזור לכם להשהות תגובות אוטומאטיות, חלקן יספק עבורכם כלים לשינוי מהותי שלהן.

אימון תעסוקתי, מקיף את מכלול הנושאים החובקים את עולם העבודה, ומאפשר לכם לצעוד בבטחה אל עבר המטרות שלכם. לא מדובר כאן בתהליך של שטיפת מוח, אלא בתהליך בו אתם מוציאים החוצה בפועל את הכישורים שלכם! אימון אישי הוא תחום שמאמין ברעיון כי כל המשאבים להצלחה טמונים בכם ורק בכם! המאמן האישי עוסק בשאלת שאלות אינטנסיביות הגורמת לכם לחלץ את התושיות מתוך עצמכם.

באימון אישי תעסוקתי לא מתקנים אתכם! ולא מייעצים לכם- עצות מוגבלות לניסיון החיים של המאמן, ייתכן כי דווקא אתם, המתאמנים, תמצאו דרכים שהמאמן כלל לא חשב עליהן. דרכים שאתם תמצאו, הן דרכים שאתם מאמינים בהן ולכן יהיה לכם קל לבצען!

אימון תעסוקתי כמו סוגי האימון האחרים, הוא הזדמנות של המתאמן להתחיל ולהקשיב לעצמו!
הקשבה עצמית היא המפתח להצלחה- אדם מקשיב לעצמו ומוליד מעצמו רצונות אמיתיים השייכים רק לו.
אימון אישי הוא הזדמנות להיפטר מקולות וייעוצים של אנשים חיצוניים. זו ההזדמנות להתחיל לבטוח ברצונות שלנו ובדרך שלנו להשיג אותם.

הכוח באימון תעסוקתי ובכל אימון שהוא, מצוי ביחסים שנבנים בין המתאמן למאמנו.
יחסים אלו בנויים על אמון וחמלה, אך אל תטעו, המאמן שלכם לא ישב ויקשיב לסיפורכם תוך הנהון תמידי את ראשו, אלא יאתגר אתכם לאורך כל התהליך! מסתבר כי ללא אתגרים, לא חלות פריצות דרך, ואף נוטים לאבד עניין ומוטיבציה.

אימון אישי תעסוקתי, הוא הזדמנות נפלאה לסיים תהליכים ארוכים של התלבטויות, להפסיק להרגיש שאתם מנוהלים על-ידי העולם ובעיותיו, ולצאת לדרך חדשה שמתאימה לחלומות שלכם- מתוך אמונה אמיתית והוכחות בשטח כי הדבר אפשרי!

מעוניינים באימון אישי תעסוקתי? רוצים לקבל פרטים נוספים? פנו אלינו עכשיו!

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!