בריאות הנפש

אלעד וינברגר, פסיכותרפיסט

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

image2אלעד וינברגר הוא מטפל בכיר ומדריך מטפלים במרכז מטיס בו הוא משלב טיפול קוגנטיבי התנהגותי עם טיפול דינמי.

תפקיד: מנהל מרכז מטיס, מרכז טיפולי – סוציאלי.

תחומי התמחות: פסיכותרפיסט / עובד סוציאלי קליני / מאמן אישי

אחר: קרימינולוג קליני

תחומי טיפול: טיפול זוגי, טיפול משפחתי, הפרעות התנהגות, גמילה ,OCD, אכילה, דיכאון, חרדה, פוסט טראומה, ביטחון עצמי, דימוי עצמי, אימון אישי, אימון תעסוקתי, טיפול בנוער ועוד.

שפת הטיפול: עברית / אנגלית

אני מאמין: אני מאמין שעיקר הטיפול זה הקשר בין המטפל למטופל ולכן אני משתמש בטיפול בשילוב עולמות שונים, מלבד לימודי פסיכולוגיה, קרימינולוגיה קלינית ועבודה סוציאלית (התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי) אני משלב גם כלים של הומור (למדתי, עסקתי ולימדתי ליצנות רפואית) ותכנים מעולם היהדות. (למדתי ועדיין אני לומד בבתי מדרש מזרמים שונים ביהדות).

כיום אני מטפל, מנהל ומדריך מטפלים במרכז טיפולי מטיס – מרכז טיפולי סוציאלי.

פרטי יצירת קשר

שם העסק: מטיס מרכז טיפולי סוציאלי
כתובת: קיבוץ רמת דוד, ת.ד 21
עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!