בריאות הנפש

למוג'ין

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

למוג'ין (למודקס\למוטריג'ין\למיקטל) הינה תרופה הנלקחת על ידי חולים הסובלים מפירכוסים ומנגנון הפעולה שלה עובד על ידי  הסודיום הפועל על ידי חסימה תעלות הסידן. התרופה אפקטיבית במספר סוגים של פירכוסים. זמן החצי של התרופה הוא בין 24-35 שעות.

לתרופה מספר תופעות לוואי כגון פריחה ואודם של העור, כאב ראש, כאב גוף כללי, כאב גב, כאב בטן, סחרחורת, אקנה, חוסר קואורדינציה, אינסומניה.

לתרופה יש אפקט טוב גם חולים  בדיכאון אשר הטיפול עם נוגדי דיכאון לא צלח. התרופה הזו שונה משאר קבוצת התרופות המשמשות לפירכוסים בכך שהיא יכולה להוות מענה גם במטופלים הסובלים מדחק פוסט-טראומתי או הפרעת אישיות גבולית אישיות גבולית והפרעות פסיכוטיות.

לפני התחלת הטיפול עם התרופה על המטופל לעבור סדרת בדיקות הכוללות בדיקת דם ובדיקת שתן, ולשלול מצב של תת-פעילות של בלוטת התריס, דבר שעלול להחמיר מצבי רוח.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!