בריאות הנפש

סרוקסט

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

סרוקסט משמשת לטיפול במצבים של דיכאון, פאניקה, סטרס, הפרעות חרדה, הפרעות כפייתיות טורדניות. מנגון התרופה עובד על ידי על ידי חסימה של הספיגה החוזרת של הנוירוטרנסמיטור הנקרא סירטונין, שרמה נמוכה שלו עלולה לגרום לשינויים במצבי הרוח וההתנהגות. על ידי חסימת הספיגה החוזרת של הסרטונין, כמות הסירטונין במוח עולה למצב מאוזן ועל ידי כך מביאה לידי טיפול.

תופעות הלואי של התרופה: כאבי ראש, הפרעות במערכת העיכול, יובש בפה, חולשה והפרעות בתפקוד המיני. עקב הפגיעה בעירנות יש להיזהר הנהיגה בעיקר בשלושת השבועות הראשונים לשימוש בתרופה.

לא מומלץ בתקופה לקחת את תרופה בזמן הריון או בשילוב של אלכוהול. אין להפסיק את הטיפול באופן פתאומי מבלי להתייעץ עם הרופא. התרופה אינה מומלצת גם בזמן הנקה. במידה והסימפטומים חוזרים למרות השימוש בתרופה, יש להתייעץ עם הרופא המטפל.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!