בריאות הנפש

רשימת מטפלים ופסיכולוגים בעיר נהריה

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

מעוניינים בייעוץ או בטיפול פסיכולוגי? בעיר נהריה מטפלים פסיכולוגיים המתמחים בשיטות וגישות טיפול שונות כמו למשל פסיכואנליזה, טיפול התנהגותי וקוגניטיבי, טיפול פסיכודינמי, טיפול משפחתי, טיפול זוגי, טיפול קבוצתי, טיפול במשחק וטיפול באמנויות.

הפסיכולוגים מעניקים ייעוץ, אבחון וטיפול למגוון של בעיות, הפרעות, מצוקות וקשיים רגשיים ונפשיים כגון דיכאון, חרדה, פוביה, טראומה, הפרעת אישיות, מאניה דיפרסיה, התמודדות עם משברים, קשיי הסתגלות, סכיזופרניה, הפרעת טורדנית כפייתית, הלם קרב, קשיים ומשברים בזוגיות ועוד.

להלן רשימת הפסיכולוגים בנהריה:

שם כתובת
קופצ'יק ברכה פסיכולוגית קלינית,מומחית בכירה סוסקין זליג 13 נהריה
סילביה רוצ'ישטיין גליקין קרן היסוד 10/4 נהריה
דניאלה ארנון ז'בוטינסקי זאב 26 נהריה
הוכשטטר טלילה סוקולוב 33 נהריה
ליבה טובה הרצל 124/7 ב' נהריה
עברי אריאל סוקולוב 33 נהריה
אורית שלי פסיכולוגית קלינית ש"י עגנון 9 נהריה
סנדרה וולדמן שור אבא הלל סילבר 20 נהריה
נורית שני חמי ז'בוטינסקי זאב 26 נהריה
ד"ר פליידרמן נטע נהריה
קלאודיה פולנסקי נחליאלי 7/23 נהריה
שנינה קסנץ שטרן נהריה
קורינה מן שקד 2/6 נהריה
עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!