בריאות הנפש

רשימת מטפלים ופסיכולוגים בעיר נצרת

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

מעוניינים בייעוץ או בטיפול פסיכולוגי? בעיר נצרת מטפלים פסיכולוגיים המתמחים בשיטות וגישות טיפול שונות כמו למשל פסיכואנליזה, טיפול התנהגותי וקוגניטיבי, טיפול פסיכודינמי, טיפול משפחתי, טיפול זוגי, טיפול קבוצתי, טיפול במשחק וטיפול באמנויות.

הפסיכולוגים מעניקים ייעוץ, אבחון וטיפול למגוון של בעיות, הפרעות, מצוקות וקשיים רגשיים ונפשיים כגון דיכאון, חרדה, פוביה, טראומה, הפרעת אישיות, מאניה דיפרסיה, התמודדות עם משברים, קשיי הסתגלות, סכיזופרניה, הפרעת טורדנית כפייתית, הלם קרב, קשיים ומשברים בזוגיות ועוד.

להלן רשימת הפסיכולוגים בנצרת:

שם כתובת
תחנת שירות פסיכולוגי-עיריית נצרת ת.ד 31 בנין אלספא עיריית כביש ראשי נצרת נצרת
זועבי ד"ר וליד בדוי פאולוס השישי 9 נצרת
חמיס (זועבי) חנאן ת.ד 5784 נצרת
זאריק אוסאמה אל נמסאוי נצרת
מכון כלמאת להתפתחות הילד אל ח'נוק נצרת
רנא שהאב נערה נצרת
דביני ד"ר סמי רח' 903 נצרת
עודה ד"ר עאטף אל ח'נוק 86 נצרת
כאמל פאתן פסיכולוגית חינוכית אל ח'נוק נצרת
בירומי-יזבק-סהיר אבראהים נצרת
אלח'מיאדן טכנולוגיות לימוד בע"מ ת.ד 50550 נצרת
רולא ח'ורי אבו סאלם מרג' אבן עאמר 9 נצרת
פרידה מרשי נאסר אל כרום 82 כיכר בתריס נצרת
עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!