בריאות הנפש

רשימת מטפלים ופסיכולוגים בעיר ראש העין

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

מעוניינים בייעוץ או בטיפול פסיכולוגי? בעיר ראש העין מטפלים פסיכולוגיים המתמחים בשיטות וגישות טיפול שונות כמו למשל פסיכואנליזה, טיפול התנהגותי וקוגניטיבי, טיפול פסיכודינמי, טיפול משפחתי, טיפול זוגי, טיפול קבוצתי, טיפול במשחק וטיפול באמנויות.

הפסיכולוגים מעניקים ייעוץ, אבחון וטיפול למגוון של בעיות, הפרעות, מצוקות וקשיים רגשיים ונפשיים כגון דיכאון, חרדה, פוביה, טראומה, הפרעת אישיות, מאניה דיפרסיה, התמודדות עם משברים, קשיי הסתגלות, סכיזופרניה, הפרעת טורדנית כפייתית, הלם קרב, קשיים ומשברים בזוגיות ועוד.

להלן רשימת הפסיכולוגים בראש העין:

שם כתובת
דורון נגאל רמת הגולן 70 ראש העין
תמי שטיין מומחית- ילדים ומבוגרים רש"י 95 ראש העין
ד"ר תמר שביט-פסח שיר השירים 18 ראש העין
גורדון – בר סני דרגות 23 ראש העין
רשף עדנה אתרוג 14 ראש העין
מרוז איריס ה' באייר 54 ראש העין
רוטפלד עטרה הרב שלום שבזי 38 ראש העין
משה נח-מטות אירוס 6 ראש העין
שובל גדעון ירדן 27 ראש העין
אריאלה רותם-פסיכותרפיה זהר 24 ראש העין
אורית שגיא רביבים 71 ראש העין
מיכל רידל-פסיכותרפיה פסיכואנליטית הנביאים ראש העין
מאיה מור העצמאות 21 ראש העין
צביה ליפשיץ שורק 18 ראש העין
עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!