בריאות הנפש

רמרון

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

רמרון היא תרופה פסיכיאטרית משמשת לטיפול במצבים של דיכאון. האפקטיביות של התרופה הוא לא מיידית ויש להמתין ולהמשיך בטיפול לפחות בין שבוע לשלושה שבועות לקבלת תוצאות.

המינון האישי נקבע על ידי הרופא המטפל בהתאם לחולה כמובן. התרופה היא בטבליות ומקובל להתחיל במינון של 15 או 30 מיליגרם. לוקחים את התרופה בדרך כלל פעם ביום בערב.

תופעות לוואי שכיחות של התרופה: ישנוניות (מופיע בעיקר בתחילת הטיפול), יובש בפה, סחרחורת, תאבון מוגבר, עלייה במשקל. עקב פגיעת התרופה בעירנות אין לשלב בין לקיחת התרופה לנהיגה.

התרופה יכולה לשמש גם למצבים של הפרעת חרדה כללית, הפרעה חרדתית סוציאלית, הפרעה כפייתית-טורדנית, מצבי פאניקה. מינון התרופה נע בין 15-45 מיליגרם. אולם במקרים חריפים יותר של דיכאון, הרופא המטפל יכול גם להמליץ על מינונים גבוהים מ120 מיליגרם. זמן החצי של התרופה נע בין 20 ל 40 שעות.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!