בריאות הנפש

אוטרקס

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

אוטרקס היא תרופה ממשפחת האנטיהיסטמנים עם שילוב של נוגדי הקאה והיא משמשת לטיפול בעיקר לטיפול באלרגיה ובנוסף היא משמשת להרגעה ולהפרעות בשינה. לאוטרקס יש נטייה נמוכה להתמכרות ולכן היא מתאימה לחולים שלהם יש היסטוריה של התמכרות לתרופות.

אוטרקס משמשת כסם הרגעה לפני טיפול שיניים או ניתוח. ישנוניות היא תופעות הלוואי העיקרית של אוטרקס. חל איסור להשתמש בתרופה במקרה של אלרגיה לתרופה או בהריון. לפני לקיחת התרופה יש לדווח על  מחלות כבד או מחלת כלייה.

האפקט האנטי אלרגי של התרופה עובד על ידי הורדת ריכוז ההיסטמין ,שהוא חומר ראשי המופרש בגוף בתגובת אלרגית והוא אחראי על גיוסם של חומרים אחרים בתהליך התגובה האלרגית. חסימה של הקולטנים המעודדים הפרשת היסטמין תגרום להורדת כמות ההיסטמין ולהקטנת התגובה האלרגית.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!