בריאות הנפש

אופרימול

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

אופרימול היא תרופה נוגדת דיכאון ותרופה כנגד חרדה. התרופה שונה במכינזם שלה מהטריציקליות שעובדים על ידי ספיגה של נוירוטרנסמיטרים שנספגים חזרה על ידי התאים שששחררו, על ידי חסימה של פעולה של קולטני זיגמה.

אופרימול משמשת בעיקר הפרעות חרדת כלליות. השפעת התרופה באופן משמעותי מתחילה לאחר שבוע עד שבועיים מתחילת השימוש וזה במידה והשימוש בה היה נכון ולפי הוראות הרופא. אין לקחת את התרופה ביחד עם אלכוהול או בחולים עם היפרפלסיה שפירה של הערמונית  לחולים עם  גלאוקומה.

מבחינה פארמקולוגית  קיימת זיקה לקולטני זיגמה, בעיקר לזיגמה 1, אולם גם לזיגמה אולם במידה פחותה יותר. בנוסף פועלת התרופה על קולטני היסטמין וסרטונין

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!