בריאות הנפש

אורפיריל

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

אורפיריל (דפלפט) היא תרופה המשמשת כנוגדת פירכוסים ובנוסף יכולה לשמש למצבים של דיכאון (ארועים של שיגעון, מצבי רוח נרגשים במיוחד), בחולים עם הפרעה דו קוטבית (מאניה דיפרסיה). ניתן להשתמש בתרופה בכדי למנוע מצבים של כאבי ראש בעת מיגרנה אולם לא לאחר שכאב הראש החל.

דווח לרופא על אלרגיה קודמת לתרופה ולתרופות דומות. במידה ושכחתם לקחת מנה אחת של תרופה יש לקחת את התרופה ברגע שנזכרתם בדבר, אולם את זה כבר די קרוב לזמן שבו אתם צריכים לקחת את התרופה הבאה, יש לוותר על התרופה שנשכחה.

אין לקחת מנה כפולה בפעם אחת. חולים הלוקחים אורפיריל עלולים להתלונן על ישנוניות, בחילות, כאב ראש, שלשול, עצירות, צריבות, שינויים בתאבון, שינויים משקל, כאב גב, חרדה, ירידה בזיכרון, ירידה בריכוז ציפצופים באוזניים וכאב גרון. תופעות שמחייבות ליצור קשר עם רופא באופן מיידי: דימומים תת עוריים, חום, שלפוחיות או אודם על העור, בלבול ודיכאון.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!