בריאות הנפש

איקסל

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

איקסל משמשת לטיפול בפיברומיאלגיה או בעברית דאבת השרירים (מחלה כרונית הכוללת כאבי שרירים, נוקשות, עייפות, וקושי בהרדמות).

איקסל שייכת לקבוצות התרופות אשר פעולות על ידי מנגנון שחוסם את פעולת הפירוק שחרור הסירטונין והנונאדרנלין במרווחי הסינפסות שבין תאי העצב, ועל ידי כך מעלה את רמת הנוירוטרנסמיסטורים הללו בדם. איקסל נלקחת בטבליות פומיות בדרך כלל פעמיים ביום, ניתן לקחת את התרופה עם או בלי האוכל, אולם לקיחת התרופה עם אוכל תוריד את הסיכוי לכאבי בטן כתופעת ללוואי.

רצוי לקחת את התרופה בזמנים קבועים. חולים המטופלים באיקסל עלולים להתלונן על: חזיונות שווא, ירידה בריכוז, בעיות זיכרון, חולשה, התעלפויות, פירכוסים, ירידה בתאבון, הופעת דם בצואה. חולים בעלי מחלות כליות וכבד צריכים לקבל מינונים נמוכים יותר התרופה עקב פינוי התרופה דרך הכבד והכליות.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!