בריאות הנפש

אנפרניל

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

אנפרניל היא תרופה השייכת לקבוצת נוגדי הדיכאון הטריציקלים ומשפיע על חומרים כימיים במוח שנמצאים בחוסר איזון כמותי.

אנפרניל משמשת בעיקר לטפל סימפטומים של הפרעה טורדנית-כפייתית למשל מחשבות חוזרות או ופעולות שחוזרות. אין להשתמש בתרופה אם לאחרונה החולה עבר התקף לב או אם אתה משתמש במעכבי MAO מסויימים.

צור קשר עם הרופא שלך אם תסמינים מחריפים או חדשים לדוגמת: שינויים במצב רוח בהתנהגות, חרדה, התקפות פניקה,הפרעות בשינה. תופעות לוואי עלולות להיות: יובש בפה,עצירות,עצירת שתן, ישנוניות, בחילות. אין לשתות אלכוהול יחד עם לקיחת התרופה. אשכוליות ומיץ אשכוליות עלולות  להשפיע על פעילות התרופה בגוף ועליך לברר את הנושא הזה עם הרופא המטפל במידה ואתה צורך אשכוליות מושבע.

צור קשר מיידית עם הרופא המטפל במידה ואתה חש בכאב חזה חדש חריף המקרין ליד שמאל, הופעת חום שכיחות גבוה יותר בנטילת שתן או הופעת חבורות או דימומים.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!