בריאות הנפש

מרכז רפואי לבריאות הנפש ע"ש פליגלמן

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!
המרכז רפואי לבריאות הנפש ע"ש פליגלמן הוא חלק מהמערך הרפואי של בית חולים פסיכיאטרי "מזרע". המרכז נוקט בגישה שיקום אישית בתחומים נרחבים וחיונים עבור המטפל:
  • מיומנויות בחיי היום יום
  • מיומנויות בתעסוקה
  • מיומנויות בתחום הדיור החברה ושעות הפנאי

על מנת שיוכל המרכז לקיים את הטיפול המתאים והנכון, פיתח המרכז שיטת טיפולית יחודית שמטרתה בסופו של דבר לשקם את המטופל להחזירו חזרה להשתלבות בקהילה, כל מטופל בקצב המתאים עבורו.

פעולות המרכז בתחום התעסוקה

המטופלים עוברים סנדאות של טיפול בריפוי ועיסוק בכלל המחלקות הן הסגורות והן הפתוחות. באמצעות הסדנאות הללו מנסה המרכז גם לקדם את המצב הנפשי על ידי ריפוי בעיסוק ובמקביל להקנות למטופלים מקצוע לעתיד איתו יוכלו להשתלב בקהילה ולהרוויח את לחמם. הסדנאות כוללות:
  • סדנא בתחום נגרות
  • סדנא בתחום הגינון והמשתלה
  • סדנא בתחום ענפי המשק
  • סדנת  לפיסול וקרמיקה

פעולות המרכז בתחום הדיור

המטופל  יעבור דירות בבית החולים שלפני כן תוקנה לו, על פי התאמה ולמי שצריך כמובן, את היכולת והכלים לעשות זאת באופן עצמאי. בנוסף יתכן מעבר לדיור עצמאי שיהיה תחת מעקב צמוד של אחים ואחיות.
עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!