בריאות הנפש

ויפאקס

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

ויפאקס הינה תרופה ששייכת לנוגדי דיכאון ששייכים לקבוצת התרופות שמנגנון על ידי חסימת הסרטונין והנוראדרנאלין.

התרופה משמשת לטיפולים במצבים של דיכאון וחרדה, מתוך התפיסה שרמת הסרטונין והאדרנלין אצלם הם נמוכים, ולכן על ידי הורדת רמת הספיגה שלהם חזרה לתוך מערכת העצבים והעלאת הכמות שלהם בדם ניתן לשפר את מצב הדכאון והחרדה.

אין לקחת את התרופה במצבים של אלרגיה לתרופה או לאחד מהחומרים האקטייבים של התרופה, אם נלקחה תרופת שחוסמת בצורה בלתי הפיכה את MAO ארבע עשר ימים לפני לקיחת התרופה.

במידה ולאחר לקיחת התרופה מופיעים סימנים כגון חוסר נוחות או חוסר יכולת לשבת או לעמוד בשקט עליך לדווח לרופא באופן מיידי.

יובש פה מדווח בעשרה אחוז מהחולים שלוקחים את התרופה ולכן יש לשים לב גם להייגנה של השיינים במצבים הללו.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!