בריאות הנפש

בית חולים פסיכאטרי כפר שאול

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!
כפר שאול הינו מרכז הממוקם בהר נוף בירושלים. המרכז הוא בית חולים פסיכאטרי ממשלתי לחולי נפש. המקום הוקם בשנת 1951. כיום מאושפזים במרכז כ-170 חולים. בית החולים מוכר בעיקר הנסיון הרב שיש לו במה שנקרא "סנדרום ירושלים" שזהו מצב שבו סובל אדם מאשליות דתיות וחושב עצמו למשיח או לישו או לדמויות מיסטיות ותאולוגיות חשובות אחרות.

מחלקות האשפוז הנמצאות בכפר שאול:

חדר המיון

חדר המיון בכפר שאול פעיל 24 ביממה במשך כול השבוע. הפניות לחדר המיון יכולות להעשות באופן באמבולטרי, הפניות מהמרפאות, או מטופל מאחד המחלקות בבתי החולים. האשפוזים יכולים להיות מבוצעים בהסכמת המטופל או לעיתים באופן כפייתי.

היחידה לנפגעות טראומה מינית בבית החולים כפר שאול

היחידה הזו מיועדת עבור נשים שחוו בעבר התעללות מינית וטראומות מיניות והדבר מכביד עליהם עד כדי כך שהן אינם יכולות להמשיך לחיות את חיי השגרה שלהם בצורה נורמלית.
ניתן ליצור קשר עם המרכז הפסיכאטרי כפר שאול: בטלפון: 02-6551551
עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!