בריאות הנפש

מורפין הידרוכלוריד

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

מורפין הידרוכלוריד משמשת להקלת כאב. התחלת פעולת התרופה היא בין 15-60 ומבוצעת בזריקה אפידורלית או לעמוד השדרה. שיא פעולת התרופה הוא לאחר 30-60 דקות. פעילות התרופה היא בין 3-7 שעות.

זמן החצי הוא בין שעה וחצי לשעתיים. התרופה משמשת לטיפול במצבים של כאבים אקוטים או כאבים כרונים. במינונים נמוכים התרופה היא יעילה יותר כנגד כאב מתמשך ועמום. כמויות גבוהות יותר ישמשו לכול סוג של כאב.

אין להשתמש בתרופה יחד עם פאפאוורין עבור הקלת כאב במצב של התקף ביליארי אולם השימוש יחד עם פאפאוורין עלול לעזור במקרה של חסימה ווסקולרית. התרופה עלולה להאריך את זמן הלידה.

חולים שלהם הפרעות פירכוסים עלולים להיות בסיכון גבוה יותר עם שימוש בתרופה. התרופה מעלה את פעילותם של מספר נוגדי דיכאון ולכן יש לשים לב לשילוב בין התרופות הנ"ל.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!