בריאות הנפש

המרכז הרפואי אברבנאל

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

המרכז הרפואי לבריאות הנפש ע"ש דון יהודה אברבנאל הוא המפורסם בין כל בתי החולים הפסיכיאטריים בישראל. ראשית מכיוון שהוא הגדול ביותר וביום נתון מאושפזים בו יותר מ 300 חולי נפש בכול הגילאים. מעבר לכך המוסד נותן שירות אמבולטורי למעל ממליון איש בעבור תושבי הערים תל אביב יפו, חולון, בת ים.

המרכז הרפואי אברבנאל מעניקים את שירותיו למספר מגוון של מטופלים בספקטרום הפסיכיאטרי:

מטופלים שעברו טראומה נפשית
ניצולי שואה
אוטיזם
נערים מבוגרים

בבית החולים מספק הצוות הרפואי שילוב של טיפול כגון טיפול שקומי וממושך וגם טיפול אמבולטורי. הטיפול ניתן למצבים פסיכיאטרים שונים כגון:

הפרעות אורגניות
הפרעות נפשיות
הפרעות פסיכוטיות

הצוות המטפל בבית החולים מורכב מספקטרום רחב של מטפלים שכולל כמובן פסיכיאטרים, אך לצידם צוותים שונים לדוגמת צוותים סיעודיים, צוותי ריפוי בעיסוק, תרפיסיטים ועוד.המוסד בנוי על בסיס מחלקות ששונות אחד מהשנייה על פי אופי החולים וגילם: מחלקות אשפוז שיקומיות – מחלקות שבאות לתת מענה למטופלים שמתקשים בתפקוד בקהילה. האשפוז שלהם בא בעצם למצוא להם קישור עבור מציאת מסגרת נכונה ומתאימה יותר להמשך.

אברבנאל – הוא בית חולים פסיכיאטרי המטפל בספקטרום גילאים רחב כולל נוער. מחלקת הנוער של המרכז הרפואי אברבנאל מטפלת גם בנוער עם ספקטרום רחב של הפרעות נפשיות:
במחלקות הנוער, בדומה למחלקות המבוגרים ישנם סוגים שונים של טיפולים שכוללים:
  • טיפול משפחתי
  • ריפוי בעיסוק
  • טיפול באמצעות בעלי חיים
בית החולים ממוקם בעיר בת ים, ברחוב קרן הקיימת 15. טלפון:03-5552626 פקס 03-5552797:
עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!