בריאות הנפש

פאקסט

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

פאקסט היא תרופה היא מהדור היותר ותיק יותר של קבוצת התרופות המטפלות במצבים של דיכאון, חרדה, הפרעות טורדניות כפייתיות, בעיות בתחום המין ולחץ.

מנגנון הפעולה של התרופה הוא על ידי החסימה הספיגה המחודשת של הסרטונין ובכך מעלה את רמות הסרטונין במוח ומשפר את המצבים המתוארים אין להשתמש בתרופה עם לוקחים בו זמנית מעכבי מונואמינאוקסידז כנגד דיכאון או לאחר 14 ימים מהפסקת הטיפול.

אין להתשמש בתרופה במקרה של ארלגיה לאחד ממרכבי התרופה. אין להשתמש בתרופה במצב של הריון או הנקה או אם החולה סבל בעבר מליקוי בתפקודי כבד או ליקוי הכלי דם, מחלות כבד, מחלות כלייה, פירכוסים, מניה וגלאוקומה.

השימוש בתרופה עלול לגרום לישנוניות ולכן מחייב זהירות בנהיגה. אין לשלב עם שתיית משקאות חריפים. אין להפסיק לקחת את התרופה בפתאומיות ללא התייעצות עם רופא.

תופעות לוואי שעלולות להופיע עם שימוש בתרופה הן יובש בפה, בחילה, חוסר שינה, אי תפקוד מיני, שלשול, חוסר תאבון סחרחורת וחוסר יציבות.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!