בריאות הנפש

רשימת פסיכיאטרים בעיר רחובות

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

אם אתם או אחד מהקרובים אליכם זקוק לטיפול והערכה פסיכיאטרית, תוכלו למצוא באתר שלנו את מיטב הפסיכיאטרים ברחבי הארץ לשירותכם.

פסיכיאטר הוא רופא מומחה לבריאות הנפש, וניתן לקבל טיפול בדרכים הבאות: קופות חולים, בתי חולים (במחלקות פסיכיאטריות), מרפאות ציבוריות ייעודיות לבריאות הנפש וכן הלאה. פסיכיאטר מוסמך לתת מרשם לתרופות פסיכיאטריות ובכך מאפשר לסובלים מתופעות פסיכיאטריות ברמות שונות לתפקד בשגרת היום יום ולנהל (עד כמה שניתן) סדר יום רגיל ובריא יותר.

מחפשים פסיכיאטר ברחובות ובאיזור הדרום? ריכזנו עבורכם רשימת פסיכיאטרים מכל הארץ.

להלן פסיכיאטרים ברחובות:

ד"ר אלון מיכאל כרמל 5 רחובות
ד"ר אנה כץ הגר"א 11 רחובות
ד"ר בוחירי יוסף הר הצופים 7 רחובות
ד"ר בינדר גבריאלה גורודיסקי 56 רחובות
ד"ר ברוך פונרובסקי אחד העם 1 רחובות
ד"ר מנדלסון אריקה אחד העם 1 קליניקה 109 רחובות
ד"ר פונרובסקי ברוך מנוחה ונחלה 6/12 רחובות
ד"ר פלור חיה מנוחה ונחלה 6/12 רחובות
ד"ר קויפמן אירית מאור יוסף 29 רחובות
ד"ר קרני קמינסקי מאשה אוסישקין 21 רחובות
ד"ר רודרמן ולדימיר אחים קיבוביץ 18/7 רחובות
ד"ר רוזנטל מיכל ספיר 26 רחובות
עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!