בריאות הנפש

פרוויג'יל

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

פרוויג'יל משמשת לשימוש בטיפול בעירנות במבוגרים אשר חווים חוויות של שינה מוגברת או כול מיני סנדרומים אחרים של הפרעות שינה או עצירת נשימה בזמן שינה.

במספר מצבים התרופה משמשת בשילוב יחד עם מספר תרופות אחרות. במקרים של הופעת פריחה או אלרגיה לאחר לקיחת התרופה או קושי בנשימה יש להפסיק את הטיפול ולהתייעץ עם הרופא המטפל.

אין לטפל בפרוויג'יל בילדים מתחת לגיל 17, בפתולוגיות הקשורות לשסתומי הלב, כגון צניחת השסתום המיטרלי. תופעות הלוואי של התרופה הן כאב ראש, בחילה, סחרחורת, כאב בחזה, דיכאון, חרדה והזיות. עם לקיחת התרופה יש להמנע מנהיגה או בפעילות מוטוריות אחרות.

בנוסף יש להמנע מצריכת אלכוהול. יש לדווח לרופא לפני שלוקחים את התרופה על בעיות מנטליות, מחלות לב או התקפי לב בעבר, לחץ דם גבוה, מחלות כלייה או כבד. אין להפסיק את הטיפול בתרופה באופן פתאומי מחשש לסנדרום הנסיגה.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!