אורי כרמל-קריים

עו"ס (MSW), מדריך מוסמך בטיפול זוגי ומשפחתי
כתובת: חיפה

מספר טלפון

כתובת מייל

אורי כרמל-קריים
צרו קשר עם אורי כרמל-קריים

או חייגו:

אודות אורי כרמל-קריים

אני מאמין בהתפתחות ובשינוי. לעיתים דווקא משברי חיים מאלצים אותנו לנוע, ללדת וליצור, ולנו לא נותר אלא להקשיב לנפש, לצרכי הגוף והלב באומץ ובישירות. כשהאדם מפנה לעצמו מקום בתוכו, כך גם הוא מפנה מקום לאחרים המשמעותיים לו, ונוצר מרחב לשיח משותף במשפחה ובזוגיות.

בטיפול נצא למסע דרכו נוכל להכיר את הכוחות שלנו, להבין, להכיר ולסלוח לעצמנו, לחדש ולמצוא מעיינות יצירה, חופש ורגישות לעצמנו. ללמוד מה אנו מסוגלים לשנות, ולהשלים עם מה שלא.

אני נוהג להתאים את הגישה הטיפולית למטופל, על פי רצונותיו וצרכיו. אני מאמין שדרך דיאלוג ישיר וכנה עם המטופל נוכל לבנות מסלול חדש ליצירה ולהתפתחות. הגישה הטיפולית שלי נשענת על שילוב של גישות קוגניטיביות, התנהגותיות, דינאמיות ומערכתיות. הקשר הטיפולי הוא הכלי העיקרי דרכו אני פועל. כאשר נוצר קשר, מתהווה מרחב טיפולי שבו נכנסות ההבנות התיאורטיות והמעשיות שלי יחד עם הצרכים והרצונות של המטופל.

הטיפולים מתקיימים בקליניקה נעימה, אינטימית ושקטה במרכז הכרמל בחיפה.

אני מזמין אותך ליצור קשר או להשאיר פרטי יצירת קשר, ויחד נוכל להכיר ולצאת לדרך משותפת.

ניסיון מקצועי:

מקום עבודה נוכחי:

  • מנהל מיט"ב, התחנה לטיפול בפרט, בזוג ובמשפחה, המועצה האזורית מנשה.

מקומות עבודה בעבר:

  • מטפל משפחתי במחלקה להדרכת הילד והמשפחה (בריאות נפש של ילדים ומתבגרים) במרכז הרפואי לגליל, נהריה. טיפול במשפחותיהם של ילדים ומתבגרים באשפוז פסיכיאטרי אקוטי. נסיון ומיומנות בעבודה עם הפרעות אכילה, אובדנות, פגיעה עצמית, הפרעות התנהגות, חרדות ודיכאון. הדרכת מתמחים בטיפול משפחתי
  • מטפל משפחתי וזוגי במרכז העירוני לטיפול משפחתי בחיפה. במסגרת התפקיד נסיון רב בטיפול במצבי טראומה, משבר, גירושין, אובדן ושכול, קשיי תקשורת במשפחות ובזוגות, מצבי קונפליקט והורות. בנוסף, הנחיית קבוצה להורים שילדיהם התאבדו. הדרכת סטודנטים לטיפול משפחתי.

השכלה ולימודים:

תואר שני (בהצטיינות יתרה) בעבודה סוציאלית, מגמת טיפול משפחתי, אוניברסיטת חיפה. עבודת התזה עסקה ביחסים המשפחתיים לאחר התאבדות ילד.

תואר ראשון (בהצטיינות) בפסיכולוגיה וסוציולוגיה, האוניברסיטה העברית בירושלים. קורסים והשתלמויות:

גישת סאטיר בטיפול משפחתי.

גישת EFT בטיפול זוגי.

גישת EMDR.

טיפול זוגי בגישה התייחסותית

תחומי התמחות:

אוטיזם בתפקוד גבוה - אספרגר, דיכאון, הדרכת הורים, העצמה אישית, הפרעת אישיות גבולית, התמודדות נפשית עם מחלה, זוגיות, חרדה, טיפול במצבי אבל ושכול, טיפול במצבי משבר, טיפול במתבגרים, טיפול דינמי ממוקד, טיפול נפשי, טיפול פסיכודינמי, טיפול פסיכולוגי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי - CBT, טיפול/ייעוץ אונליין, ייעוץ טיפולי, פוסט טראומה, פסיכותרפיה

שפות:

עברית