אור פקלר

פסיכולוג מומחה
כתובת: תל אביב

מספר טלפון

כתובת מייל

אור פקלר
צרו קשר עם אור פקלר

או חייגו:

אודות אור פקלר

נעים מאוד,

אני אור, פסיכולוג מומחה, עם התמחות בפסיכולוגיה שיקומית וחינוכית. אני מטפל במבוגרים- פרטנית/הדרכות הורים, ובמתבגרים, שמתמודדים עם משברי חיים, מחלות כרוניות, חרדות, דיכאונות, התפרצויות זעם, וקשיים סביב הורות, זוגיות, תעסוקה, ולימודים.

אני מקבל בקליניקה בתל אביב גבול רמת גן/גבעתיים, ואונליין.

גישתי הטיפולית,

אני מאמין שכל אחד יכול לצמוח, להתפתח, להשתנות, וגם להפוך למקבל ולמודע יותר דרך טיפול. זהו תהליך מורכב ואינטימי וכשבאים עם נכונות, ניתן להגיע למקומות נפלאים. עולם הנפש, שמשקף אותנו כבני אדם, המתבטא ביחסינו הבינאישיים, ברגשותינו, מחשבותינו ומעשינו, הוא עולם כה מורכב. כל מטופל (או מטופלת כמובן) הוא עולם ומלואו עם ההיסטוריה האישית שלו, הווה שמעסיק את מחשבותיו ועתיד שאליו הוא חולם להגיע. כל אחד הוא עם חוזקות וקשיים ייחודיים. מתוך תפיסה זו אני נוקט בגישה טיפולית אינטגרטיבית שמשלבת כלים ממגוון שיטות ודרכי הסתכלות (עיקרן דינמיות, CBT ו- ACT), ומתאים אותן באופן אישי לכל אחד ואחת. טיפול, בעיניי, הוא מקום לאוורר את הרגשות והמחשבות, להבין ולהכיל את מי שאנחנו ואת העולם שסביבנו ולהפוך לאותנטיים כדי לנוע לעבר החיים שאליהם אנו שואפים. לצד זאת, הוא מקום שבו ניתן לקבל כלים מעשיים וייעוץ להתמודדות עם קשיים וסימפטומים. אני מציע לכם לפנות אליי ולהצטרף למסע משותף זה – שנעשה בחדר הטיפולים שלי.

ניסיון מקצועי:

  • שבע שנים כפסיכולוג שיקומי בבתי חולים- רמב"ם, איכילוב ותל השומר במחלקות: נוירולוגיה, פסיכיאטריה וגסטרו-אנטרולוגיה ובהן עבדתי עם מטופלים שסבלו מקשיים רגשיים מגוונים.
  • שבע שנים כפסיכולוג חינוכי בעיריות (שפ"חים) שם התמקדתי בסיוע לילדים, נוער, והוריהם.
  • ניסיון בתחום המחקר הפסיכולוגי -פסיכיאטרי בביה"ח "שלוותה". בנוסף, ערכתי מחקר ופרסמתי מאמר העוסק בזוגיות באופן כללי ובבחירת בן/ת זוג באופן ספציפי.

השכלה ולימודים:

  • בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה, סוציולוגיה) מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. תוך כדי תואר זה עשיתי סמסטר באוניברסיטת מקגיל ( Mcgill University ) במונטריאול, קנדה.

  • בוגר תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית מאוניברסיטת אריאל.

  • השתלמויות בתחומי טיפול שונים, כגון: CBT, DBT, ACT , גישות פסיכואנליטיות שונות והשתלמויות המתמקדות בהפרעות וויסות רגשי, הפרעות קשב ולימוד.

תחומי התמחות:

אוטיזם בתפקוד גבוה - אספרגר, דיכאון, הדרכת הורים, העצמה אישית, הפרעת אישיות גבולית, התמודדות נפשית עם מחלה, זוגיות, חרדה, טיפול במצבי אבל ושכול, טיפול במצבי משבר, טיפול במתבגרים, טיפול דינמי ממוקד, טיפול נפשי, טיפול פסיכודינמי, טיפול פסיכולוגי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי - CBT, טיפול/ייעוץ אונליין, ייעוץ טיפולי, פוסט טראומה, פסיכותרפיה

שפות:

עברית, אנגלית