איל אקרמן

פסיכולוג קליני
כתובת: כפר סבא

מספר טלפון

כתובת מייל

איל אקרמן
צרו קשר עם איל אקרמן

או חייגו:

אודות איל אקרמן

אני איל, פסיכולוג בהכשרה קלינית, שרואה מטופלים בקליניקה בכפר סבא.

אני מטפל במתבגרים ובמבוגרים שמתמודדים עם איזשהי תופעה נפשית שמכבידה עליהם. זה יכול להיות דכאון, משבר חיים, חרדה, בעיות זוגיות ועוד. אצל כל אחד הבעיה היא שונה, והמון פעמים גם לא יודעים לשים את האצבע עליה.

למדתי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטה העברית, ואני פסיכולוג רשום במשרד הבריאות. השלב המקצועי שאני נמצא בו הוא לאחר התמחות קלינית ולפני בחינה.

אני מטפל בגישה פסיכודינאמית, עם דגש על נוכחות ברגע הזה. זה אומר שאני מאמין בכוחות של אדם להביט בעצמו, עם הזמן עם חמלה, ולהבין יותר את ההתניות שמונעות ממנו להתפתח.

אני יותר מאמין בהתפתחות מאשר בריפוי, כלומר אני חושב שבכל ילד ובוגר יש את הגרעין לצמיחה, ושהוא צריך את התנאים הנכונים כדי להתפתח, כדי להתמודד ו/או לגדול. לפעמים אנשים צריכה עזרה של מטפל כדי להתפתח, ואני אוהב מאוד ללוות אנשים בתהליך כזה.

ניסיון מקצועי:

השכלה ולימודים:

תחומי התמחות:

אוטיזם בתפקוד גבוה - אספרגר, דיכאון, הדרכת הורים, העצמה אישית, הפרעת אישיות גבולית, התמודדות נפשית עם מחלה, זוגיות, חרדה, טיפול במצבי אבל ושכול, טיפול במצבי משבר, טיפול במתבגרים, טיפול דינמי ממוקד, טיפול נפשי, טיפול פסיכודינמי, טיפול פסיכולוגי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי - CBT, טיפול/ייעוץ אונליין, ייעוץ טיפולי, פוסט טראומה, פירוש חלומות, פסיכותרפיה, פסיכותרפיה בודהיסטית

שפות:

עברית