גילה אלבר

פסיכולוגית קלינית מומחית ומדריכה
כתובת: חיפה

מספר טלפון

כתובת מייל

גילה אלבר
צרו קשר עם גילה אלבר

או חייגו:

אודות גילה אלבר

גילה זילברמן היא אחת מבין פסיכולוגים בחיפה המוכרים בתחום. היחוד של גילה בין פסיכולוגים קליניים בחיפה הוא שגילה משלבת בטיפול הפסיכולוגי שיטות שונות יחד עם ניסיון עשיר וידע רב. הטיפול הוא מכוון וממוקד בשינוי ובהשגת תוצאות וכולל מרכיב של טפול דנמי יחד עם טיפול התנהגותי קוגניטיבי, ארוך טווח או קצר מועד, כשהדגש הוא על איתור ושינוי מחשבות ותפיסות עולם מעכבות.

בכל טפול תהיה מידת מה של שני אופני הטפול, הדנמי והקוגניטיבי, כשהאופי שהטפול לובש הוא אנדוידואלי ונגזר מהצורך של המטופל, מכוחותיו הרגשים, הסגנון שלו ועד כמה הבעיה ממוקדת. טכניקת ה EMDR , היא טכניקה המותאמת במיוחד לעיבוד קשיים וטראומות ולהכנה לקראת אתגרים עתידיים והיא תיושם בטיפול, לפי הצורך. גילה עוסקת גם בטיפול זוגי מתוך הבנה עמוקה של קשיים בזוגיות יחד עם מודעות למחיר הפרידה. בנוסף, גילה עוסקת בהדרכת הורים וביעוץ לשפור הקשר בין הורים לילדיהם בכל גיל. הטיפול הוא מכוון וממוקד בשינוי ובהשגת תוצאות וכולל מרכיב של טפול דנמי יחד עם טיפול התנהגותי קוגניטיבי, ארוך טווח או קצר מועד, כשהדגש הוא על איתור ושינוי מחשבות ותפיסות עולם מעכבות. בכל טפול תהיה מידת מה של שני אופני הטפול, הדנמי והקוגניטיבי, כשהאופי שהטפול לעיבוד קשיים וטראומות ולהכנה לקראת אתגרים עתידיים והיא תיושם בטיפול, לפי הצורך.

ניסיון מקצועי:

השכלה ולימודים:

תחומי התמחות:

אוטיזם בתפקוד גבוה - אספרגר, דיכאון, הדרכת הורים, העצמה אישית, הפרעת אישיות גבולית, התמודדות נפשית עם מחלה, זוגיות, חרדה, טיפול במצבי אבל ושכול, טיפול במצבי משבר, טיפול במתבגרים, טיפול נפשי, טיפול פסיכודינמי, טיפול פסיכולוגי, טיפול/ייעוץ אונליין, ייעוץ טיפולי, פוסט טראומה, פירוש חלומות, פסיכותרפיה, פסיכותרפיה בודהיסטית

שפות:

עברית