בריאות הנפש

אהובה ליברמן, עובדת סוציאלית

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

אהובה ליברמן

אהובה ליברמן עוסקת בעבודה טיפולית, מסגרת השרות הציבורי, הדרכה, ניהול והקמת מרכז לטיפול במשפחות החיות במעגל האלימות ולנפגעי תקיפה מינית.

תחומי טיפול ראשיים: טיפול זוגי, תרפיה, דיכאון, חרדה, פוסט טראומה

תת תחומי טיפול:

  • אלימות בין בני זוג
  • נפגעי תקיפה מינים

תארים: תואר שני בעבודה סוציאלית, מומחיות בתחום המשפחה.

אני מאמין:

כמטפלת אני מאמינה שהמרחב הטיפולי שהינו סביבה בטוחה ומוגנת, אמפטית ומקצועית, שוויונית והדדית המאפשרת עבודה על בסיס אמון ובטחון, להכיר ולדבר על הכאב, הסבל, המצוקות, קשיים הנובעים ממורכבות החיים והחלומות. בעזרת הטיפול ניתן ללמוד לזהות את דפוסי החשיבה והרגש אשר לא אפשרו לבחון דרכי התמודדות אחרים מאלה המוכרים בעבר, ולהפתח לאופני התמודדות המרחיבים את חופש הבחירה, מאפשרים תנועה, שינוי, הגשמה עצמית ומיצוי הפוטנציאל.

אני מטפלת בגישה פסיכודינמית, הומניסטית ותמיכתית תוך התייחסות להקשרים חברתיים – תרבותיים. אני מאמינה בראיה מערכתית והוליסטית. הטיפול יכול להיות ארוך או ממוקד סביב בעיה, קושי. מותאם לצרכים כפי עולים בהקשר הטיפולי.

מידע נוסף:

את מרבית השנים בעבודתי הטיפולית עשיתי במסגרת השרות הציבורי, הדרכתי וניהלתי. הקמתי מרכז לטיפול במשפחות החיות במעגל האלימות ולנפגעי תקיפה מינית. התמקדתי בעבודה תוך שילוב בלמידה מתמשכת.

לאורך שנותי כמטפלת פגשתי נשים וגברים עם מצוקות, דילמות, דיכאון, יחסים בין אישיים קונפליקטואלים ובלתי מספקים. אנשים עם דימוי עצמי מחליש ושכתוצאה מכך מגלים קשיים בלקיחת החלטות וקביעת עדיפיות בחייהם האישיים והמקצועיים. עם תחושת אשמה ותסכול, עצב אשר לעיתים מכוון כלפי האני ולעיתים כלפי הזולת – בני זוג, ילדים. נשים וגברים שהיו קורבנות לאלימות מינית בילדותם בתוך המשפחה, במערכת הזוגית. קורבנות להתעללות בילדות ובבגרות.

שפת הטיפול: עברית

פרטי יצירת קשר:

אהובה ליברמן

כתובת: חצור 18, רמת גן

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!