בריאות הנפש

אודות – מענה, ייעוץ הכוונה והפניה למומחים

באתר "מענה" תוכלו למצוא את כל המידע שרק רציתם לדעת על ייעוץ, הכוונה, והפנייה למומחים. מרכז מענה הוא מרכז אשר מציע סיוע ועזרה בכל הקשור להתמודדות עם בעיות חברתיות, משברים למינהן, קשיים נפשיים, בעיות נפשיות ועוד. אין סיבה להישאר לבד, אפשר היום גם אחרת בעזרת המרכז שלנו. מרכז מענה הוא מרכז שמציע עבורכם את הסיוע והעזרה בבעיות נפשיות רבות על ידי מומחים רבים בתחום, מומחים בעלי ניסיון רב בתחומים אלה. באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא מאמרים רבים אשר מתעסקים בנושאים של בריאות הנפש, טיפולים פסיכולוגיים, טיפולים פסיכיאטריים, מחלות נפש שונות, ועוד מאמרים המציגים דרכי התמודדות, וטיפולים נפוצים בתחום. אצלנו תוכלו לקבל מענה מקיף ומלא תחת קורת גג אחת מבלי להתפשר על מקצועיות, יסודיות, איכות ואנושיות.

באילו מקרים נוכל לנות למרכז מענה?

אתר האינטרנט שלנו והמרכז שלנו באופן כללי, מציעים מידע וסיוע חשובים וקריטיים, אשר דרושים במצבים נפשיים ובהתמודדויות רבות. אז בין אם אתם מעוניינים בסיוע זוגי, פנייה לפסיכיאטר או פסיכולוג, אשר שאתם מעוניינים להרחיב את הידע שלכם על מחלות נפש שונות ודרכי טיפול בהם – מרכז מענה הוא המקום שחיפשתם. בנוסף, באתר האינטרנט של מרכז מענה, תוכלו להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם, ובתום זמן קצר תקבלו פנייה מאחד מהמומחים שלנו בתחום בריאות הנפש, כך שיחד איתכם, נוכל להבין את המצב, ולהתאים את צורת הטיפול הנכונה ביותר עבורכם! במרכז מענה, תוכל לפגוש מומחים רבים שיכולים לסייע לכם בצורות רבות ומגוונות, זאת לדוגמת עינת גורן, מומחה בתחום בריאות הנפש.

עינת גורן

עינת גורןאחת מיני מומחים רבים שעובדים במרכז ונותנת מענה לכל אחד שמגיע לאינו. עינת בעלת ניסיון רב שנים בתחום הסיוע והטיפול למתמודדים עם קשיים ובעיות נפשיות, ובעלת השכלה רלוונטית ומשמעותית בתחום. לאחר שנים של ניסיון וטיפול בלקוחות רבות, עינת גורן מחזיקה בידיה מאגר רחב של לקוחות מרוצים, שחוזרים לטיפול אצלה במרוצת השנים.

התקשרו עכשיו!