בריאות הנפש

קונצרטה

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

קונצרטה היא תרופה המשמשת לטיפול הפרעות קשב וריכוז הכול הגילאים החל מילדים עד גיל 65. לתרופה יש זמן השפעה ארוך ולכן לוקחים אותה פעם אחת ביום. לתרופה יש השפעה כללית של רוגע. מנגנון הפעולה המדויק של התרופה הוא איננו ברור לגמרי.

מטופלים אשר משתמשים בתרופה עלולים לדווח על מספר תופעות לוואי, כגון דלקות בדרכי הנשימה, כאבי בטן וכאבי ראש.

במידה ואחת מתופעות הלוואי מופיעות יש לדווח באופן מיידי לרופא המטפל, אולם יחד עם זאת, אין להפסיק התרופה מבלי התייעצות הרופא המטפל. תופעות לוואי חמורות יותר שיש לשים עליהם לב: לחץ בחזה, קוצר נשימה, אבדניות. טרם נטילת התרופה יש לידע את הרופא המטפל על מחלות לב קודמות, לחץ דם גבוה, קצב לב לא סדיר, תסמונת טורט, פירכוסים או אפילפסיה ולחץ דם גבוה.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!