בריאות הנפש

אלטרולט

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

אלטרולט היא תרופה השייכת לקבוצת הטריציקלים אשר חוסמים את פירוק הנוראדרינלין וסירטונין בסינפס (חיבור העצבים).בריכוזים של ריפוי הם לא חוסמים את קלוטני הדופמין. האלטרולט מעלה מצב הרוח, משפר את רמת הערנות, משפר את הפעילות הגופנית.

העלייה במצב הרוח היא איטית, ודורשת לפחות שבועיים או יותר. לרוב התרופה לא יגרום המרצה של המערכת העצבים המרכזית או עלייה במצב הרוח ביחידנים נורמלים. תלות פסיכולוגית ופיזית דווחה לעיתים רחוקות. התרופה מטפלת בדיכאונות בינוניים עד לדיכאונות מרכזייים חמורים.

התרופה נספגת בצורה יעילה דרך הפה. חולים שלוקחים את התרופה עלולים להתלונן על: יובש בפה, עצירות, עצירת שתן, ראייה מטושטשת, ישנוניות ובחילה. בנוסף התרופה יכולה לגרום לבעיות קצב בלב והעלאת הדופק.

התרופה ניתנת בצורה פומית ונספגת בצורה טובה דרך מערכת העיכול. התרופה עוברים מטבוליזם ראשוני בכבד. הטיפול הראשוני עם התרופה הוא בין 4-8 שבועות.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!