בריאות הנפש

בונסרין

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

בונסרין היא תרופה נוגדת דיכאון מקבוצת הטריציקלים הפועלת על מערכת העצבים המרכזית. התרופה פועלת על ידי מניעת ספיגת הנוראדרנלין והסירטונין חזרה לתאי העצב במוח, וזה גורם לאפקט של עליית החומרים הללו במוח ובכך זה עוזר לעלות את מצב הרוח על ידי שחרור סרטונין ואדרינאלין.

התרופה משמשת לטיפול בדיכאון בחולים עם שילוב של התקפי חרדה ואגרסייבים וכאלו שסובלים מהפרעות שינה. האפקטביות של התרופה הוא לא מיידי ועלול לקחת בין שבועיים לארבע שבועות ולכן זה חשוב מאוד לקחת את התרופה באופן רציף למרות העובדה בתקופה הראשונית לאחר לקיחת התרופה אין עדין השפעות גורפות.

במידה ולאחר התחלת הטיפול עם התרופה הדיכאון רק מחריף עליך ליצור קשר עם הרופא המטפל. התרופה עלולה לגרום לירידה בכמות הנתרן בדם (היפונתרמיה). אין להפסיק את התרופה באופן פתאומי אלא בשלבים.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!