מה זה בדיוק שמן סיבידי והאם גם לכם כדאי להכיר את האופציה הזאת?

שמתם לב שלאחרונה אתם מכירים עוד ועוד אנשים שעושים שימוש בשמן של סיבידי ואתם לא ממש יודעים מה זה? לא ברור לכם באיזה מצבים שמן סיבידי יכול להיות יעיל ורלוונטי? אתם לא לבד. האמת היא, שהיום כולם שומעים ומדברים על זה, אך מעטים מאתנו יודעים לומר מה זה בדיוק ומתי זה יכול להיות טוב. כפי שבוודאי יצא לכם לשמוע, לצמח המריחואנה יש הרבה מאוד מרכיבים ולכל אחד מהם יש השפעה שונה. אם חששתם לרגע שעם צריכת שמן מהסוג הזה תרגישו את אותו "היי" שצרכני המריחואנה מדברים עליו, דעו שאתם טועים. שמן הסיבידי מורכב מחומרים אחרים שיש במצח המריחואנה ולכן גם ההשפעה שלו על בני האדם שונה. הוא גורם לנו לחוש את הכאבים השונים בצורה יותר מעומעמת כך שברור מדוע במצבים מסוימים הוא מומלץ.

 

מתי שמן סיבידי זו אפשרות שכדאי לקחת בחשבון?

ראשית, אם תרצו פשוט לנסות שמן כזה, תוכלו לעשות זאת בלי בעיה. זה חוקי וזה זמין היום בשלל חנויות. שנית, בניגוד למה שהרבה מאוד אנשים חושבים, שמן סיבידי יכול להיות יעיל בטווח רחב ביותר של מקרים ותופעות. מצד אחד הוא נמצא יעיל כנגד כאבים פיזיים שונים, אך מצד שני, הוא גם מאוד יעיל במקרים שונים של קשיים נפשיים. למשל, אנשים רבים שסובלים מחרדה, מדיכאון או ממחלות נפשיות שונות עושים שימוש לא פעם בשמן הסיבידי. השמן מסייע בצורה בלתי רגילה ולכן ברור מדוע לא מעט אנשים בעולמנו עושים בו שימוש. משמעות הדברים היא שאם גם אתם סובלים מתופעות כאלה, פיזיות או נפשיות, כדאי יהיה לנסות את השמן הזה. אם בעזרתו תוכלו לחוש את הכאב, או את הקושי, בצורה הרבה פחות חדה, למה שלא תנסו זאת?

 

האם מדובר על מוצר יקר?

אומנם יצא לכם לשמוע על אנשים שעושים שימוש בשמן המיוחד הזה אך הייתם בטוחים שזה עולה הרבה? תמיד רציתם לנסות שמן סיבידי אך חששתם שזו תהיה מעכשיו הוצאה קבועה בכל חודש שתצטרכו לשלם עליה יותר מידי? מחכה לכם הפעתה טובה. ממש כפי שקורה לגבי מוצרים אחרים, אנחנו רואים שגם במקרה של השמן הזה, יש היום יותר שחקניות בשוק. זה אומר שיש יותר חברות שמייצרות את השמן וכך המחיר שלו יורד. לכן, רגע לפני שאתם קונים את השמן במקום הכי יקר שיש ומשלמים עליו יותר ממה שצריך, כדאי שתעשו השוואת מחירים. את השוואת המחירים אתם יכולים לעשות היום בקלות ישירות באינטרנט. אתם יכולים לבדוק את המחיר במספר מקומות וכך לבחור היכן אתם מעדיפים לבצע את הרכישה. כמו כן, גם את קניית השמן תוכלו לבצע ישירות ברשת האינטרנט וכך תחסכו לעצמכם זמן, התעסקות וגם לא מעט כסף.

 

 

Picture of סיוום חאייק
סיוום חאייק

עובדת סוציאלית קלינית, טיפול רגשי במתבגרים ומבוגרים. הורים ומתבגרים, הדרכות הורים וטיפולים דיאדיים. יסיון רב בתחום בריאות הנפש ושיקום, ליווי משפחות ויחידים. קליניקה במרכז תל אביב ובצפון הישן תל אביב, מקבלת גם בזום