בריאות הנפש

רסיטל

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

רסיטל היא תרופה השייכת לקבוצת התרופות המטפלת בבעיות של חרדה ודיכאון. מנגנון התרופה עובד על ידי חסימת הספיגה החוזרת הסרטונין בחיבורי העצבים (הסינפסות) ועל ידי כך מעלה את רמת הרטונין במערכת העצבים המרכזית ובכך מוריד את רמת החרדה והדיכאון.

תופעות הלוואי השכיחות כתוצאה מהטיפול ברסיטל: כאבי בטן, בחילות, יובש בפה, אינסומניה וירידה בחשק המיני.

אין לצרוך אלכוהול בזמן נטילת התרופה. אישה בהריון או בזמן ההנקה צריכה להתייעץ עם הרופא המטפל לפני השימוש בתרופה. המינון ההתחלתי המקובל של התרופה הוא 20 מיליגרם, וניתן להעלות אותו במידת הצורך ולפי הוראות הרופא ל-40 מיליגרם לאחר שבוע לפחות.

מחצית החיים של התרופה הוא 35 שעות בממוצע. אין להפסיק את התרופה באופן מיידי והדבר צריך לעשות בהדרגה ולפי הוראות הרופא.

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!