5 טיפים להרזיה מהירה וקלה

קיימות הרבה מאוד אפשרויות שונות כאשר רוצים לרדת במשקל. אך המציאות היא שרוב הדיאטות והשיטות שקיימות לא יביאו אתכם אל השגת התוצאה הסופית. על מנת שתוכלו להשיג את התוצאה הרצויה יהיה עליכם להכיר טיפים שונים לירידה מהירה. לצד תרופות לירידה במשקל כמו סקסנדה, ניתן למצוא עוד כל מיני טיפים שונים. הכי חשוב שבסופה של הדרך תשיגו את התוצאה שאותה תמיד חלמתם להשיג. גם אם כרגע היא נראית לכם כמו תוצאה בלתי אפשרית זה בגלל שלא הכרתם את הטיפים החשובים מראש.

 

תפרסו את הארוחות למשך כל יום

גם אם אתם לוקחים תרופות לירידה במשקל, מוטב כי תפרסו את הארוחות במשך כל היום. אל תאכלו ארוחה אחת גדולה אלא תפצלו אותה לשתי ארוחות קטנות. ברגע שתפרסו את הארוחות השונות במשך כל היום יהיה לכם קל להשיג את המטרה הרצויה. מי שמתרכז רק בארוחות גדולות ימצא את עצמו רעב כל הזמן. כאשר הרעב מגיע יהיה מאוד קשה להשאיר אותו הרחק מאחור.

 

תאכלו יותר חלבון ופחות פחמימות

רוב האנשים שסובלים מעודף משקל מוצאים את עצמם אוכלים יותר פחמימות ופחות חלבון. אם תהפכו את העדפות האישית שלכם תוכלו למצוא את עצמכם מרוויחים לא מעט. ראשית החלבון הרבה יותר משביע, כך שלא תמצאו את עצמכם רעבים תוך זמן קצר. בנוסף הוא פחות משמין ויותר מפתח את השרירים הקיימים. ד"ר רז המרכז לטיפול בהשמנה יכול לספר לכם עד כמה העניין הזה חשוב.

 

תעשו פעילות ספורטיבית מועדפת

לצד שימוש בתרופות להרזיה כמו סקסנדה יהיה עליכם גם לחפש פעילות ספורטיבית שתאהבו לעשות. כל מי שרוצה לרדת במשקל מוצא את עצמו במצב שבו הוא נמצא כל הזמן בחדר הכושר. המציאות היא שלצד חדר הכושר תוכלו לעשות עוד פעילויות אחרות לשמירה על הכושר. כל אחד יכול למצוא את הפעילות הגופנית שאותה הוא אוהב על מנת שהיא תסייע לו לשרוף קלוריות.

 

תאכלו לאט יותר מאשר בדרך כלל

אם אתם ממשיכים לעלות במשקל ככל הנראה שאתם אוכלים מהר מידיי. אכילה במנות קטנות מאפשר לגוף שלכם לעכל את האוכל בצורה הרבה יותר טובה. מהסיבה הזאת מוטב כי תתחילו לאכול יותר לאט, קחו לעצמכם את הזמן בכל ארוחה. תפנו כחצי שעה בכל פעם שאתם ניגשים לאכול כך תוכלו לאכול לאט וגם להנות מהארוחה.

 

השתמשו בתרופות להרזיה מהירה

בשנים האחרונות אנו רואים כי תרופות להרזיה מהירה נכנסו אל תוך חיינו. תרופות כמו סקסנדה או אוזמפיק מאפשרות לאנשים שונים קיצור דרך מעולה לירידה משמעותית במשקל. חובה עליכם להסתכל לפני השימוש על סקסנדה או אוזמפיק מדריך התרופה. כך תדעו כי אתם עושים זאת בצורה הכי נכונה והכי בטוחה לכם. אם תיקחו את התרופה לפי ההנחיות שלה תוכלו להגיע למשקל היעד שהצבתם לעצמכם.

Picture of סיוום חאייק
סיוום חאייק

עובדת סוציאלית קלינית, טיפול רגשי במתבגרים ומבוגרים. הורים ומתבגרים, הדרכות הורים וטיפולים דיאדיים. יסיון רב בתחום בריאות הנפש ושיקום, ליווי משפחות ויחידים. קליניקה במרכז תל אביב ובצפון הישן תל אביב, מקבלת גם בזום