בריאות הנפש

פרסום מטפלים באתר מענה

עזרו לנו לעזור לכם, השאירו פרטים או התקשרו עכשיו!

מטפל יקר,

אנו שמחים שהינך מתעניין בהצטרפות לאינדקס המטפלים.

אתה כנראה מקבל כל מיני הצעות לפרסום באינטרנט…

אם זה קידום אתרים, פרסום ממומן או הצעה אחרת.

אבל ברוב המקרים, קשה לך לדעת מה באמת אתה מקבל, לא תמיד אתה רואה בעצמך את הפרסום ברשת וקשה לך לדעת היכן בדיוק הבעיה.

בדיוק בגלל זה הקמנו את אינדקס המטפלים המקצועי שלנו, היתרון הגדול של האינדקס הוא שהוא מפורסם באתרים מובילים שנמצאים בדף הראשון בגוגל בכל מילות החיפוש בתחום בריאות הנפש שגולשים מחפשים.

תוכל לחפש בעצמך בגוגל מילים שהם תחומי הטיפול שלך, כמו למשל: דכאון, חרדה, פוסט טראומה, הפרעות אכילה ומילים נוספות ולראות שהאינדקס שלנו מופיע במספר אתרים מוכרים במקביל.

כך מי שמפרסם את עצמו באינדקס זוכה לחשיפה רחבה, מופיע לפני אתרים של מטפלים אחרים באינטרנט, ומקבל יותר פניות מלקוחות רלוונטיים!

האתרים שבהם האינדקס שלנו מתפרסם הם:

www.ifeel.co.il

www.voices.co.il


www.maane.co.il

www.iaapa.org.il

www.avhana.co.il

www.machon.co.il

www.mentalhealth.co.il

www.psychiatry.org.il

אז מה אנחנו מציעים?

  • הקמת דף מטפל – אנו נקים עבורך דף מטפל עבורך בתוך האינדקס, הדף כולל מידע מקצועי, תחומי טיפול,  תמונה אישית שלך ופרטים ליצירת קשר, עמוד זה יישאר לתמיד ויופיע בתוך אינדקס המטפלים שלנו שמפורסם ביותר מ 7 אתרים שונים בתחום בריאות הנפש.

כמו כן, גם לקוחות מתעניינים שלך שיחפשו את שמך בגוגל כנראה ימצאו את דף המטפל בעמוד הראשון בגוגל, כך שדף זה עוזר גם אם אין לך אתר משלך או בנוסף לאתר הקיים.

התשלום להקמת דף המטפל כרוך בתשלום.
אם הינך מעונין/ת יש למלא את הפרטים בטופס ונחזור אליך.

בנוסף להקמת דף המטפל ניתן גם לפרסם מאמרים ולקבל חשיפה רחבה יותר, אך יש להתחיל עם דף המטפל כדי להירשם באינדקס.

[gravityform id="1" title="true" description="true"]

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן: יועצת מקצועית

עינת גורן, מייסדת ומנהלת המרכז לטיפול בבריאות הנפש. משתתפת בהרצאות, מלווה השתלמויות, מנהלת סדנאות ופעילה בפורומים מקצועיים

אודותינו

מענה – ייעוץ הכוונה והפניה למומחים – מרכז מידע בכל הקשור בהתמודדות עם קשיים, משברים, בעיות חברתיות ועוד. באתר תמצאו מגוון מקצועי ורחב של מאמרים בנושא בריאות הנפש, מחלות נפש, טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ומידע מקיף אודות מצבים נפשיים שונים. אתם מוזמנים בכל עת לפנות לאחד המומחים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף!

באתר מענה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בין אם אתם מחפשים מטפל זוגי, פסיכולוג או פסיכיאטר, או שברצונכם לקרוא בצורה מעמיקה אודות מחלות נפש שונות, מצבים נפשיים קיצוניים – כיצד מאבחנים אותם ואילו אפשרויות טיפול קיימות?

התקשרו עכשיו!